Депутати завершили підготовку до сесії – президія обласної узгодила порядок денний

1aaaprez1На розгляд чергової п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, яка відбудеться 7 березня, вноситься 82 питання. Порядок денний сесії узгодила 2 березня президія обласної ради.

Отже, на сесії депутати внесуть зміни до низки програм, зміни до перспективного плану формування територій громад області та проголосують кілька десятків комунальних і земельних питань.

Також на розгляд депутатського корпусу вносяться питання підняття революційного прапора ОУН на території області у певні дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби та оголошення 2018 року на Житомирщині роком Миколи Сціборського.

Пропонується проголосувати кілька звернень до центральних органів влади, серед яких звернення, яке стосується введення відповідальності за порушення встановлених законодавством вагових або габаритних норм відправником вантажу.

На розгляд депутатів вноситься питання внесення змін до Регламенту обласної ради, якими передбачено, що представники засобів масової інформації мають можливість вільно і безперешкодно перебувати на заходах в обласній раді.

Обговорили на президії й організаційні питання. Зокрема, в день сесії Овруцька мала академія народних мистецтв та ремесел презентуватиме на виставці свої роботи, а з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка відбудеться тематичний флеш-моб. Гімн України цього разу виконуватимуть студенти Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенко під супровід оркестру.

1aaaprez1

1aaaprez2

1aaaprez3

1aaaprez4

1aaaprez12

1aaaprez5

1aaaprez6

1aaaprez7

1aaaprez8

1aaaprez11

1aaaprez9

1aaaprez10

1aaaprez13

1aaaprez14

1aaaprez15

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2