Обласна комісія вирішувала, як увіковічнити пам'ять жертв політичних репресій

1aaamisca1В обласній раді 19 березня відбулось засідання обласної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та заступники голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький та Ярослав Лагута.

На засіданні розглядалось питання впорядкування місць масових поховань на території Іванівської сільської ради, а також місця розстрілів мирного населення під Довжиком та масових поховань жертв табору «Шталаг» в м. Житомирі, що на околиці Богунії.

На комісії наголошувалось на необхідності унеможливити надання у приватну власність земельних ділянок, на яких зафіксовано масові поховання, та зведення на них забудов. Також пропонується підготувати відповідні документи для надання цим місцям статусу пам’яток місцевого значення і вирішити, у який спосіб увіковічнити пам'ять жертв війни та політичних репресій, зокрема встановлення пам’ятних знаків. Для цього до 15 квітня комісія здійснить виїзне засідання  і проведення обстеження вказаних місць масових поховань. 

1aaamisca1

1aaamisca2

1aaamisca3

1aaamisca4

1aaamisca5

1aaamisca6

1aaamisca8

1aaamisca7

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2