Депутати Коростенської міської ради переймали досвід роботи органу місцевого самоврядування обласного рівня

1aaaa depkor9Делегація у складі депутатів Коростенської міської ради на чолі із секретарем міськради Володимиром Вигівським 20 березня побувала із візитом у Житомирі.

Депутати ознайомились з роботою Житомирської обласної ради в плані здійснення організаційного, правового, інформаційного, матеріально-технічного забезпечення діяльності депутатів облради, її постійних комісій, депутатських фракцій та зустрілись з головою обласної ради Володимиром Ширмою.

Володимир Ширма поділився з депутатами своїми думками щодо можливості проведення виїзних засідань обласної ради у районах нашої області. «На мою думку, і на думку більшості депутатів обласної ради такий варіант проведення сесійних засідань піде лише на користь, дасть можливість депутатам більше наблизитись до громад, до тих проблемних питань, які ми вирішуємо у сесійній залі обласної ради», - зазначив під час зустрічі голова облради.

Обговорювали також питання розробки родовищ корисних копалин, надання дозволів. На думку очільника обласної ради без надання погоджень ми не матимемо розвитку територій.

Одне з питань, яке найбільше цікавило депутатів Коростенської міської ради, - це створення спортивного відділення на базі комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей». Тому після перебування в обласній раді депутати відвідали даний заклад, де ознайомились з навчально-технічною базою та поспілкувалися з керівництвом закладу на предмет створення і функціонування нового відділення.

Також в рамках візиту депутати відвідали Музей космонавтики ім. С.П. Корольова.

1aaaa depkor1
1aaaa depkor2
1aaaa depkor3
1aaaa depkor4
1aaaa depkor5
1aaaa depkor6
1aaaa depkor7
1aaaa depkor8


Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2