З 2 квітня розпочнеться прийом заявок для випуску соціально значущої літератури

1aadrukkn1З 2 квітня розпочинається прийом заявок для випуску соціально значущої літератури місцевих авторів за кошти обласного бюджету. Таке рішення прийнято 29 березня на першому в цьому році засіданні експертної ради з питань випуску соціально значущої літератури місцевих авторів у 2018 році.

Засідання ради відбулось під керівництвом заступника голови обласної ради Максима Вілівчука та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.

Аби подати книжковий проект, автор має заповнити відповідний лист-заявку, до якої додається електронний і роздрукований варіант відредагованого та зверстаного твору і рецензії на нього. Не приймаються пропозиції на випуск офіційних, нормативно-практичних, рекламних творів, навчальних посібників, а також перевидань та багатотомних видань.

На підставі отриманих документів, що надійшли від авторів, буде сформовано проект переліку соціально значущої літератури місцевих авторів, який розглядає експертна рада. На основі критеріїв на соціальну значущість рада обирає книги, які будуть надруковані за кошти обласного бюджету.

Також на засіданні ради обговорили питання виготовлення сучасного друкованого презентаційного видання, де буде представлено історичний, туристичний, економічний потенціал Житомирщини. Задля формування єдиної концепції видання будуть залучені фахівці різних напрямів, серед яких фотографи, художники, історики, культурологи, краєзнавці, релігієзнавці тощо. Після детального обговорення вони мають надати свої пропозиції, що буде представлено в презентаційному виданні і в якому форматі. 

1aadrukkn1

1aadrukkn2

1aadrukkn3

1aadrukkn4

1aadrukkn5

1aadrukkn6

1aadrukkn7

1aadrukkn8

1aadrukkn9

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2