Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

1aaazhurnМіністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України вже третій рік поспіль проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Конкурс проводиться з метою підвищення поінформованості та обізнаності населення України через регіональні засоби масової інформації про можливості та переваги реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також кращі практики і позитивні зрушення, які є результатами впровадження реформи.

До участі у конкурсі запрошуються представники регіональних ЗМІ незалежно від форм власності.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період з 15 жовтня 2017 року до 20 грудня 2018 року.

Переможців визначатимуть у чотирьох номінаціях: онлайн-публікація; стаття у друкованому ЗМІ; радіоматеріал; відеоматеріал.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:

- Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформиспрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.
- Добровільне об’єднання територіальних громад.
- Співробітництво територіальних громад.
- Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.
- Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад.
- Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

І премія – 20 000 грн,
ІІ премія – 15 000 грн,
ІІІ премія – 10 000 грн.

Конкурсні роботи подаються до 20 грудня 2018 року.

Детальніше про конкурс, зокрема про форму заявки  учасника, можна дізнатися на сайті Міністерства.

1aaazhurn

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2