У Житомирі Геннадій Зубко оглянув потужності «Житомирводоканалу» та взяв участь у презентації комунальних автобусів

1aaagzubko11У Житомирі 21 квітня з робочим візитом перебував Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Урядовець разом із Послом Японії в Україні Сумі Шігекі, головою обласної ради Володимиром Ширмою, заступником голови облдержадміністрації Ярославом Лагутою та Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним оглянули потужності комунального підприємства «Житомирводоканал», де директор Андрій Нікітін розповів про проекти, реалізація яких має покращити якість водопостачання у місті.

Під час відвідування «Житомирводоканалу» Геннадій Зубко зазначив: «Сьогодні місцеве самоврядування має достатньо коштів на місцях і тут саме питання у визначенні пріоритетів. Саме критична інфраструктура у містах є пріоритетом номер один. Це те, що забезпечує життєдіяльність міста – водопостачання, опалення і водовідведення і без їх повної модернізації говорити про якісну послугу не можливо. Сьогодні по Україні ми залучаємо міжнародних партнерів – Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ, Швейцарське бюро співробітництва, які в синергії з місцевим бюджетом, є потужним інструментом розвитку міст та модернізації систем життєзабезпечення».

Також Віце-прем’єр-міністр та представники обласної і міської влади разом із Послом оглянули сакури на вулиці Михайлівській, які були висаджені минулого року, та переглянули виступи Житомирського академічного ансамблю танці «Сонечко».

Урядовець взяв участь й у церемонії передачі місту 17 пасажирських комунальних автобусів білоруського виробництва, які закуплені за кошти міського бюджету. До кінця року планується закупити ще 23 одиниці.

«Житомир – приклад розбудови розумної комплексної транспортної моделі міста. І така модель не лише працює на покращення транспортної послуги у місті, а й є інструментом  ефективного управління міською транспортною системою, підвищує конкурентоспроможність міста та привабливість для інвестування. І цей приклад має запрацювати в інших містах. Найголовніше — транспортна модель має працювати не на транспорт, а на людину. Це частина життєвого простору і вона має бути комфортною і безпечною», - наголосив Геннадій Зубко. 

1aaagzubko1

1aaagzubko2

1aaagzubko3

1aaagzubko6

1aaagzubko4

1aaagzubko5

1aaagzubko7

1aaagzubko8

1aaagzubko10

1aaagzubko9

1aaagzubko11

1aaagzubko12

1aaagzubko13

1aaagzubko14

1aaagzubko15

1aaagzubko17

1aaagzubko16

1aaagzubko19

1aaagzubko20

1aaagzubko21

1aaagzubko22

1aaagzubko23

1aaagzubko24

1aaagzubko25

1aaagzubko26

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2