Команда Житомирської обласної ради - серед призерів та переможців IX обласної Спартакіади збірних команд органів місцевого самоврядування

1aaaaspartzh6На стадіоні «Спартак» 4 травня відбулись зональні змагання в рамках IX обласної Спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування.

Команда Житомирської обласної ради у складі працівників виконавчого апарату та депутатів обласної ради взяли участь у змаганнях разом із колегами з Житомирської міської ради, Житомирської, Корольовської та Богунської районних рад.

У результаті футбольна команда обласної ради здобула першість, перемігши минулорічних лідерів з міні-футболу – команду Житомирської міської ради.

Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко став переможцем серед чоловіків у швидких шахах, а у змаганнях з настільного тенісу серед жінок обласна рада здобула друге місце.

Волейболісти обласної ради стали призерами змагань, посівши третє місце.

Фінал змагань відбудеться у місті Баранівка 18 травня, за результатами якого буде сформовано збірну команду області для участі у Всеукраїнській спартакіаді у місті Чорноморськ Одеської області.

1aaaaspartzh3
1aaaaspartzh4
1aaaaspartzh5
1aaaaspartzh7
1aaaaspartzh8
1aaaaspartzh1
1aaaaspartzh2
1aaaaspartzh9
1aaaaspartzh10
1aaaaspartzh13
1aaaaspartzh14

1aaaaspartzh15
1aaaaspartzh16
1aaaaspartzh18
1aaaaspartzh19
1aaaaspartzh20
1aaaaspartzh21
1aaaaspartzh23
1aaaaspartzh24

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2