Володимир Ширма дав старт фінальним змаганням Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

1aaadzhura4У Житомирі вже втретє проходить Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), «Джура – Десантник», в якій беруть участь близько 200  учасників з усієї України.

Майбутні захисники держави змагатимуться та навчатимуться впродовж тижня на базах 95-ої окремої десантно-штурмової бригади, 199-ого навчального центру ВДВ та Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова.

15 травня голова обласної ради Володимир Ширма офіційно відкрив змагання та побажав усім командам і кожному учаснику особисто успішно пройти усі етапи гри.

« В умовах сьогодення велике значення для України має відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу, військово-патріотичного виховання молоді, від яких залежить подальша доля нашої країни», - звернувся до учасників змагань голова обласної ради.

Основні завдання гри – це залучення молоді до національно-патріотичного виховання, фізичне та моральне загартування, формування ціннісних орієнтирів і громадянської свідомості. А найголовніше – виховання підростаючого покоління, готового захищати незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

1aaadzhura1
1aaadzhura2
1aaadzhura3
1aaadzhura5
1aaadzhura6
1aaadzhura7
1aaadzhura9
1aaadzhura8
1aaadzhura10

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2