Депутати розпочали підготовку до 16-ї сесії обласної ради

1aaaregl16 1Депутати розпочали підготовку до чергової 16-ї сесії обласної ради сьомого скликання. 17 травня народні обранці працювали у постійній комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Під час засідання профільна комісія розглянула та погодила понад 20 питань порядку денного. Зокрема, погоджено внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, розглянуто низку питань щодо порушення клопотання про нагородження відзнаками Верховної Ради України жителів області.

Проголосувала профільна комісія й за внесення змін у Програму матеріально-технічного забезпечення підшефних військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською облдержадміністрацією, на 2018 - 2020 роки». Згідно із програмою, її учасниками є чотири військові частини, які закріплені за Житомирською облдержадміністрацією і  які отримують допомогу з обласного бюджету. Але депутати вирішили, що отримувати фінансову допомогу з обласного бюджету можуть й «інші військові частини та інші складові сектору безпеки держави, які дислокуються на території Житомирської області», що буде зафіксовано у Програмі.

Погодили депутати серед іншого й зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області. В області буде утворено ще дві нові об’єднані територіальні громади - Гришковецька селищна територіальна громада та Райгородоцька сільська ОТГ, що у Бердичівському районі. Ще дві вже діючі ОТГ розширюють власні межі - до Краснопільської сільської об’єднаної територіальної громади, що у Чуднівському районі, вирішила приєднатися Жеребківська сільська рада, а до складу Коростишівської ОТГ увійдуть Стрижівська та Вільнянська сільські ради.

Нагадаємо, що 16-а сесія обласної ради запланована на 31 травня.

1aaaaregl16 1

1aaaaregl16 2

1aaaaregl16 3

1aaaaregl16 4

1aaaaregl16 5

1aaaaregl16 6

1aaaaregl16 7

1aaaaregl16 8

1aaaaregl16 9

1aaaaregl16 10

1aaaaregl16 11

1aaaaregl16 12

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2