Депутати обласної ради у ході засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села розглянули 27 питань порядку денного

1aaaakost1Депутати обласної ради у ході засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села під головуванням  Ірини Костюшко 21 травня розглянули 27 питань порядку денного.

Зокрема депутати пропонують підтримати звернення до Верховної Ради України щодо прийняття Закону України «Про збереження ґрунтів і охорону їх родючості», автором якого є депутат обласної ради, голова профільної комісії Ірина Костюшко.

У зверненні наголошується на необхідності передбачити у даному нормативно-правовому акті проведення загальнодержавного ґрунтового обстеження земель на основі сучасних наукових досліджень у галузі ґрунтознавства та запровадити єдину систему моніторингу земель. На думку депутатів саме завдяки такому закону будуть створені необхідні умови для ефективного використання ґрунтових ресурсів без негативних наслідків для наступних поколінь.

Розглянуто ряд питань комунальної власності у сфері користування земельним ділянками, заслухали заступника директора департаменту фінансів ОДА Вадима Турського з питання внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, депутат обласної ради Ігор Романський та керівництво структурних підрозділів ОДА.1aaaakost2
1aaaakost3
1aaaakost4
1aaaakost5
1aaaakost6
1aaaakost7
1aaaakost8
1aaaakost9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2