У день захисту дітей працівники виконавчого апарату обласної ради долучились до благодійного марафону

1aaaditylik1Голова обласної ради Володимир Ширма разом із головним лікарем, депутатом обласної ради Юрієм Довгополим та начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколою Сусликом 1 червня привітали маленьких пацієнтів обласної дитячої клінічної лікарні з Міжнародним днем захисту дітей та початком літа.

Володимир Ширма побажав дітям якнайшвидшого одужання, не затримуватись надовго у стінах лікарні, рости здоровими і дарувати радість батькам.

«Щодня дорослі роблять усе можливе, щоби дітки відчували себе  захищеними. А у святкові дні хочеться вам усім подарувати казку, дива і подарунки», - зазначив голова ради та вручив трьом дітям сертифікати на відпочинок та реабілітацію після лікування у санаторії «Дениші».

Також Володимир Ширма передав 10 тисяч гривень благодійної допомоги, які зібрали працівники виконавчого апарату обласної ради, для пацієнтів онкогематологічного відділення в рамках благодійного марафону «Разом за життя». Марафон у Житомирі триває з 17 травня по 30 червня.

1aaaditylik1

1aaaditylik2

1aaaditylik3

1aaaditylik4

1aaaditylik5

1aaaditylik6

1aaaditylik7

1aaaditylik8

1aaaditylik9

1aaaditylik10

1aaaditylik11

1aaaditylik12

1aaaditylik13

1aaaditylik14

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2