Володимир Ширма : Наше завдання на Всеукраїнський спартакіаді - ні в якому разі не поступитися позиціями і здолати одну сходинку вверх

1aaaaachornsp17Вже традиційно депутатський корпус Житомирської області на чолі з головою обласної ради Володимиром Ширмою представляють наш край на головних спортивних змаганнях для органів місцевого самоврядування -  Всеукраїнській спартакіаді депутатів усіх рівнів.

VІІ Всеукраїнська спартакіада  стартувала  5 червня у місті Чорноморськ Одеської області та триватиме до 9 червня.

Цьогоріч змагатись за звання найсильнішої та найспортивнішої області приїхали 16 команд. Кожна команда налічує по 25 представників, які змагатимуться у 5 видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи і шашки.

Збірна команда Житомирщини  представлена переможцями фінальних змагань обласної спартакіади.

Отож, у складі нашої команди  - голова Пулинської районної ради Анатолій Липко та голова Коростенської районної ради Василь Клименко, Станішівський сільський голова Юрій Матвійчук, Кочерівський сільський голова Катерина Слюсаренко. У складі команди також грають і депутати обласної ради Юрій Довгополий, Валентин Саківський та Руслан Павлюк. Очолюють делегацію з Житомирщини голова обласної ради Володимир Ширма та голова фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик.

Відкрили змагання на центральному стадіоні Чорноморська «Шкільний». Після урочистого параду команд, прапор України підняли керівники делегацій-переможців минулорічних змагань – Івано-Франківщини, Черкащини та Житомирщини.

Хвилиною мовчання учасники змагань вшанували пам'ять директора та засновника Спартакіади, голови фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Київської області – Миколи Жирного, який передчасно пішов з життя 4 червня.

Нагадаємо, що збірна команда Житомирської області два роки поспіль стає бронзовим призером турніру.

«Маємо йти лише вперед, до перемоги. Наше завдання мінімум – здолати одну сходинку вверх і ні в якому разі не поступитися позиціями!», - сказав під час організаційних зборів команди Володимир Ширма.

1aaaaachornsp15
1aaaaachornsp19
1aaaaachornsp18
1aaaaachornsp20
1aaaaachornsp21
1aaaaachornsp22
1aaaaachornsp23
1aaaaachornsp24
1aaaaachornsp26
1aaaaachornsp25
1aaaaachornsp27
1aaaaachornsp28
1aaaaachornsp29

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2