Перший заступник голови обласної ради взяв участь у спільній нараді щодо контролю виконання дорожньо-будівельних робіт

1aaaaa 1 1Нараду розпочав прокурор області Любомир Війтович із вступного слова про стан законності використання коштів, виділених на будівництво та ремонт автомобільних доріг, а також у сфері безпеки дорожнього руху: «Захист інтересів держави та територіальних громад при використанні коштів, виділених на будівництво та ремонт автомобільних доріг, а також безпека дорожнього руху є одним з пріоритетних напрямів діяльності правоохоронців, органів влади та контролю».

 У нараді взяли участь і виступили керівники обласних Головного управління Нацполіції В’ячеслав Печененко та Управління СБУ Віктор Панасюк, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, заступник голови обласної адміністрації Олексій Ясюнецький та керівники інших правоохоронних та державних органів.

В ході наради виступив перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко: «Один з пріоритетних напрямків розвитку області - якісні дороги. Житомирська обласна рада та депутатський корпус активно долучились до вирішення цієї проблеми. На сесії у березні було затверджено програму у якій визначено перелік доріг, що потребують ремонту. Ця програма вже реалізується».

«Існує чимало проблем у галузі будівництва доріг, одна з яких монополісти у цій сфері. Тому, відкритість тендерних закупівель, аналіз підрядників, відкриті торги та доступ до інформації, щодо строків, умов та якості виконання робіт дозволить посилити контроль та відповідальність» – у своїй доповіді зазначив Сергій Крамаренко.

Окремо Сергій Михайлович повідомив, що особливе занепокоєння громади викликає будівництво дороги Північний обхід. Рішенням сесії обласної ради від 31.05.2018 року створено тимчасову контрольну комісію з числа депутатів, яка має на меті проконтролювати хід виконання робіт, який на даний час має значне відставання від строків.

В цілому Сергій Крамаренко вніс пропозиції, щодо більш жорсткого моніторингу виконання роботи, залучення до контролю громадськості та спеціалістів. Дані пропозиції були внесені до протоколу засідання.

1aaaaa 1 2

1aaaaa 1 3

1aaaaa 1 4

1aaaaa 1 5

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2