Старости ОТГ: у Житомирі для представників громад проведено навчальний семінар

1aaanavstar1У Житомирі з 4 по 8 червня для новообраних старост об’єднаних територіальних громад області проведено навчальний семінар. Упродовж кількох насичених днів було охоплено актуальні теми, які корисні старостам – лідерам у своїх старостинських округах.

Основна мета навчального семінару – надати старостам ОТГ ґрунтовні роз’яснення та розуміння їхніх повноважень. Зокрема, серед питань, що обговорювались зі старостами – законодавча база діяльності місцевого самоврядування; статус, права, обов’язки та планування роботи старости територіальної громади; планування бюджетного процесу; участь у розробці проектів регіонального розвитку; управління земельними ресурсами тощо.

Перед слухачами під час навчання виступили та відповіли на запитання керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Толочко, начальники управлінь виконавчого апарату обласної ради Микола Ковтуненко, Ірина Савенко, Володимир Казьмірик, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, управлінь та служб області.

У ході начального семінару відбулось виїзне практичне заняття на базі Тетерівської ОТГ, де старости ознайомилися з організацією та плануванням роботи в громаді, із залученням проектних коштів для розвитку громади, з роботою ЦНАПу тощо.

На завершення навчання керівники громад відвідали та оглянули «родзинку» Тетерівської громади - Преображенський Тригірський чоловічий монастир.

1aaanavstar1

1aaanavstar2

1aaanavstar5

1aaanavstar3

1aaanavstar4

1aaanavstar6

1aaanavstar7

1aaanavstar8

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2