Депутатська група розглянула питання переведення комунального підприємства на власне теплопостачання

1aaaadepden1Під головуванням заступника голови обласної ради Максима Вілівчука 14 червня відбулось виїзне засідання робочої групи, яка розглянула питання переведення комунального підприємства «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» на власне теплопостачання.

З 2010 року санаторій «Дениші» співпрацює з ТзОВ «Крігер Енергія», яке надає послуги з виробництва та постачання теплової енергії з альтернативних видів палива.

Враховуючи звернення підприємства та керівника санаторію Віталія Жалінського, депутатська група вивчила механізм надання послуг з теплопостачання та обговорила питання створення власної котельні на базі комунального підприємства для подальшого обслуговування закладу та економії коштів обласного бюджету.

«Ми цінуємо вклад бізнесу у роботу наших комунальних закладів, зокрема постачання тепла. Нині перед депутатським корпусом стоїть важливе завдання - провести максимально точно та кваліфіковано аналіз ефективності роботи котельні нині працюючої та економічної обґрунтованості створення власної. Рішення має бути прийнято на користь громади», - зазначив заступник голови обласної ради, голова робочої групи Максим Вілівчук.

За результатами засідання робочої групи депутати прийняли рішення зібратись повторно після консультацій з експертами для напрацювання ефективного рішення. 

Довідково: Житомирський ОЛСЦРЗ «Дениші» розташований в 20 км від Житомира. В закладі проводиться санаторно-курортне лікування усіх органів та систем, шляхом застосування бальнеотерапії (родонові ванни), кінезотерапії, мануальної терапії, теплотерапії (грязелікування), кліматотерапії, спелеотерапії, масажу тощо. За результатами роботи у 2017 році комунальне підприємство отримало 117 тис. грн прибутку. Основним джерелом надходження коштів є доходи, одержані від реалізації путівок для дитячого та дорослого населення. У санаторії працює  308 осіб, які забезпечують надання кваліфікованої медичної допомоги.

1aaaadepden2

1aaaadepden3

1aaaadepden4

1aaaadepden5

1aaaadepden6

1aaaadepden7

1aaaadepden1

1aaaadepden8

1aaaadepden9

1aaaadepden10

1aaaadepden11

1aaaadepden12

1aaaadepden13

1aaaadepden14

1aaaadepden15

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2