Керівники області зустрілись із представниками громадських організацій учасників бойових дій

1aaaatozustr2В обласній раді 20 червня відбулась робоча зустріч керівництва області з представниками громадських організацій учасників бойових дій.

Питання, які обговорювались на зустрічі, стосувались виділення земельних ділянок для учасників бойових дій, медичного забезпечення, соціального захисту, пільгового перевезення учасників бойових дій.

В ході наради голова обласної ради закликав до більш тісної комунікації представників громадських організацій не лише з обласною радою та облдержадміністрацією, а із владою на місцях. «Особливо це стосується питань пільгового перевезення, адже рішення про відшкодування пільг приймають ради на місцевому рівні: села, селища, міста, ОТГ», - закцентував увагу Володимир Ширма.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Суслика, у 2017 році було закуплено 50 слухових апаратів, слухопротезовано 28 осіб, серед них особи з інвалідністю та учасники бойових дій.  Загалом у лікувально-профілактичних закладах області для стаціонарного оздоровлення ветеранів війни розгорнуто 901 ліжко, з яких 240 ліжок розміщено в обласному госпіталі для ветеранів війни, 101  - в обласних лікувально-профілактичних закладах та 560 місць знаходяться в районах та містах області.

Лікування та реабілітацію у 2018 році пройшли майже півтори тисячі учасників АТО.

Ще одне питання, яке порушили представники громадських організацій – це зарахування дітей учасників бойових дій до вищих навчальних закладів Житомирщини.

Як повідомила начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Лариса Шевчук, діти учасників АТО, інших бойових дій або масових акцій громадянського протесту та діти-переселенці забезпечуються цільовою підтримкою для здобуття вищої освіти в державних та комунальних навчальних закладах. Також вони отримують  соціальні стипендії та мають можливість безоплатного проживання у гуртожитку.

На кожне запитання учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді від посадовців. А насамкінець і Володимир Ширма, і Ігор Гундич наголосили, що такі зустрічі мають носити регулярний характер, проте і громадськість має теж проявляти ініціативу.

1aaaatozustr1

1aaaatozustr3

1aaaatozustr4

1aaaatozustr5

1aaaatozustr6

1aaaatozustr7

1aaaatozustr8

1aaaatozustr9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2