Громадськість запрошують долучитися до обрання керівників комунальних закладів

1aaaagromkonkЖитомирська обласна рада запрошує представників громадських організацій сектору культури долучитися до формування складу конкурсних комісій, котрі обиратимуть претендентів на посади директорів комунальних закладу та підприємства.

Нагадаємо, що обласна рада оголосила конкурси на заміщення посад директорів комунального закладу «Житомирський обласний  краєзнавчий музей» та  комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав».

Наразі розпочато прийом пропозицій від громадських організацій відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур, які увійдуть до складу вказаних конкурсних комісій.

Обрання кандидатур до складу комісії здійснюватиметься шляхом жеребкування. Від громадської організації можна делегувати по три кандидатури до кожної конкурсної комісії – окремо по закладу та підприємству.

Для участі у жеребкуванні громадська організація має подати до 20 липня лист у довільній формі, підписаний її керівником, із зазначенням відповідних кандидатур.

Документи приймаються за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 115. Телефон для довідок: 43-21-45.

Варто наголосити, що згідно з вимогами чинного законодавства, членами конкурсної комісії можуть бути незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування; члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону; члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури тощо.

Не може претендувати на членство у конкурсній комісії особа, яка за рішення суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління; є членом трудового колективу закладу культури тощо.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2