У Житомирі стартувала обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу»

1aaaainvpr1У Житомирі 10 липня стартували фінальні змагання VI обласної спартакіади серед працівників інвалідів праці «Сила духу». В урочистому відкритті спартакіади взяв участь голова обласної ради Володимир Ширма.

На старт вийшли 118 сильних духом спортсменів з 11 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Житомирській області. Всі вони отримали інвалідність на виробництві.

Відкриваючи змагання, Володимир Ширма сказав, що «багато є різних змагань, але ваша спартакіада – особлива. Кожен із учасників цього унікального спортивного заходу демонструє мужність, витримку, силу духу і заслуговує на велику шану і повагу. У кожного із вас є своя непроста життєва історія та спільною є жага до життя. Ви подаєте приклад іншим і є взірцем для наслідування. І це – вражає» і побажав гідно представити Житомирську область на всеукраїнському рівні.

Спортсмени змагалися у шести видах спорту: бомбаскеті, дартсі, шахах, гирьовому спорті, настільному тенісі і армспорті. Переможці обласної спартакіади представлятимуть Житомирщину на фінальних всеукраїнських змаганнях, що будуть проводитись у м. Ужгороді з 11 по 15 вересня 2018 року.

Варто додати, що спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» – це відкритий спортивний захід, що проводиться з метою підтримки  потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів внаслідок трудового каліцтва, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

1aaaainvpr2

1aaaainvpr3

1aaaainvpr4

1aaaainvpr5

1aaaainvpr6

1aaaainvpr7

1aaaainvpr8

1aaaainvpr9

1aaaainvpr10

1aaaainvpr1

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2