Сергій Крамаренко провів нараду з питань видалення окремих насаджень на території лікувальних закладів

09.07 6 У понеділок, 09 липня, у приміщенні прес-центру Житомирської обласної ради відбулася нарада з питань видалення окремих насаджень на території лікувальних закладів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області.

Нараду очолив перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, а також були присутні: представник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, представник Держпродспоживслужби у Житомирській області, начальник відділу екологічного контролю Державної екологічної інспекції у Житомирській області, представник управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації, представники обласної ради та комунальних підприємств.

До голови обласної ради Володимира Ширми надійшли звернення від КП «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення “Дениші”» та облпротитубдиспансера щодо розташування на території закладів аварійних дерев. Обидва заклади звертаються із проханням термінового їх видалення.

Під час наради було вирішено рекомендувати Тетерівській ОТГ та Новогуйвинській селищній раді, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, від 01.08.2006 №1045, утворити комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відповідної вартості. Включити до складу вказаних  комісій представників від Житомирської обласної ради та балансоутримувача. За результатами видалення зелених насаджень керівники вищезазначених установ мають повідомити обласну раду.

Сергій Крамаренко зазначив, що наразі, питання стану лісових насаджень актуальне. «Ми бачимо знищення великої кількості хвойних дерев на території області. Це викликає занепокоєння. Тому, вважаю, що ми маємо всі разом долучитися до вирішення цієї проблеми».

09.07 6

09.07 5

09.07 1

09.07 2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2