Житомирщина на 100% буде охоплена ОТГ

1aaaagromgrupa1Територія Житомирщини вже на 100% буде охоплена об’єднаними територіальними громадами. Перспективний план формування територій громад області у нові редакції затверджено 17 липня на засіданні відповідної регіональної робочої групи, яку очолюють голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

Як зазначив голова обласної ради Володимир Ширма,  починаючи з 2015 року, Житомирщина пройшла нелегкий шлях по формуванню ОТГ, але зараз вже бачимо реальні і позитивні результати децентралізації.

«За ці роки було багато дискусій, розмов, полеміки. Ми намагалися усіх почути, а декого доводилось переконувати, що лише об’єднавшись, громади зможуть стати сильними і самодостатніми. У процесі децентралізації об’єднані громади отримали ресурс, фінанси, повноваження – значний інструментарій і можливості для забезпечення повноцінного місцевого розвитку. Але у всьому має бути логічне завершення і Житомирська область має завершити розпочатий кілька років тому процес формування громад», - наголосив Володимир Ширма.

Згідно із новою редакцією перспективного плану, кардинальні зміни внесено до територій 11 районів з 23-х, і передбачено, що на Житомирщині буде функціонувати 64 об’єднані територіальні громади.

Нову редакцію перспективного плану формування територій громад Житомирської області будуть затверджувати депутати на профільних комісіях та на сесії обласної ради, яка відбудеться 26 липня.

Варто нагадати, що наразі в області створено 45 об’єднаних територіальних громад. 

1aaaagromgrupa1

1aaaagromgrupa2

1aaaagromgrupa3

1aaaagromgrupa4

1aaaagromgrupa9

1aaaagromgrupa5

1aaaagromgrupa6

1aaaagromgrupa7

1aaaagromgrupa8

1aaaagromgrupa10

1aaaagromgrupa13

1aaaagromgrupa12

1aaaagromgrupa11

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2