Відбулося засідання депутатської комісії агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села

IMG 2362

Депутати обласної ради 17 липня зібралися на засіданні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, яку очолює депутат Ірина Костюшко. На комісії був  присутній  заступник голови обласної ради Максим Вілівчук. На розгляд комісії було винесено 11 основних та 1 додаткове питання.

У ході роботи комісії, було запропоновано переглянути фінансування програми за напрямком молочне скотарство та збільшити компенсацію вартості придбання установок індивідуального доїння. На цю програму за рахунок коштів обласного бюджету додатково планують виділити 1,5 млн. грн. Дану допомогу можуть отримати мешканці області, які мають 3 та більше корів.  Загалом фінансування по даній програмі складатиме 2,5 млн. грн на 2018 рік.

Збільшити фінансування депутати також пропонують на кредитування індивідуального житлового будівництва з 2 млн. грн. до 3 млн. грн. за програмою «Власний дім».

На комісії було рекомендовано до затвердження порядок використання коштів на придбання обладнання та техніки для кооперативів області у рамках відповідної програми. Даним рішенням пропонується сплачувати 90% вартості обладнання або техніки, що купується сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами (надалі СОК), але не більше 200 тис. грн. Рішення щодо переможців конкурсу серед СОК, що звернулися  за  підтримкою приймається  спеціально створеною комісією, яку очолює заступник голови ОДА.

Ірина Костюшко на засіданні рекомендувала погодити проект рішення «Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захист прав споживачів щодо врегулювання питання проведення реєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки». На її думку, та думку депутатів існує реальна проблема та незручності щодо питання реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки. Тому, з метою врегулювання порушеного питання комісія пропонує функції з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки передати регіональним сервісним центрам Міністерства внутрішніх справ України МВС, що було зазначено у зверненні.  

Підсумки роботи комісії у відео:

1aaaagroo1

1aaaagroo2

1aaaagroo3

1aaaagroo4

1aaaagroo5

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2