Депутати погодили створення двох заказників місцевого значення

1aaaaekoo1Депутати обласної ради 19 липня у ході підготовки до чергової сесії працювали у постійній комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Зокрема, депутати погодили проект рішення про утворення двох заказників - ботанічний заказник місцевого значення «Урочище Верба» та лісовий заказник місцевого значення «Трубіївський ліс».

Заказник «Урочище Верба» буде розташований на території ДП «Ємільчинський лісгосп АПК» в Ємільчинському лісництві. Його територія представляє собою строкатий комплекс березово-вільхових, вільхових, дубово-соснових лісів впереміш з відкритими евтрофними, переважно осоковими та осоково-вербовими болотами. Територія іншого заказника «Трубіївський ліс» розташована у долині р. Роставиця, що у Андрушівському лісництві ДП «Коростишівський лісгосп АПК», та має велике водоохоронне та ґрунтозахисне значення. На територіях обох заказників знаходяться різні види флори і фауни, що занесені до Червоної книги України (2009).

Також профільна комісія опрацювала низку звернень Державної служби геології та надр України щодо надання дозволів на користування надрами та звернення громадських організацій, які стосуються співпраці у галузі екологічного законодавства та екологічної безпеки.

Усього профільна комісія, у роботі якої взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, розглянула понад 20 питань порядку денного.

Нагадаємо, що чергова 17-а сесія обласної ради сьомого скликання відбудеться 26 липня.

Підсумки роботи комісії - у відео:

1aaaaekoo1

1aaaaekoo2

1aaaaekoo3

1aaaaekoo4

1aaaaekoo10

1aaaaekoo5

1aaaaekoo6

1aaaaekoo7

1aaaaekoo8

1aaaaekoo9

1aaaaekoo11

1aaaaekoo12

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2