До уваги! Відбудеться обрання громадськості до складу конкурсних комісій

1aaazher1З метою формування персонального складу конкурсних комісій з проведення  конкурсів  на   заміщення   посад директорів комунальних закладів культури 31 липня відбудеться жеребкування із представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

Нагадаємо, що обласна рада оголосила конкурси на керівників комунального закладу «Житомирський обласний  краєзнавчий музей» та комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав».

Жеребкування відбудеться в режимі онлайн-трансляції на сайті Житомирської обласної ради.

Обиратимуть представників громадськості 31 липня 2018 року в каб. 111 обласної ради за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, (1-й поверх).

Початок - о 10.00 та 10.15.

Проведення жеребкування відбуватиметься відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру» та рішення обласної ради від 21.12.17 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.

Варто зазначити, що обласна рада запрошувала представників громадських організацій сектору культури долучитися до формування складу конкурсних комісій, котрі обиратимуть претендентів на посади директорів комунальних закладу та підприємства.

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2