В обласній раді обрали представників громадськості до складу конкурсних комісій

1aaaagrkonkdir1В обласній раді 31 липня в режимі онлайн-трансляції відбулось жеребкування на визначення кандидатур із представників громадських організацій, які увійдуть до складу конкурсних комісій на заміщення посад директорів комунальних закладу та підприємства у сфері культури – КЗ «Житомирський обласний  краєзнавчий музей» та  КП «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав».

Усього 2 громадські організації культурного спрямування висунули 6 представників і за результатами жеребкування обрано по три представники громадськості до кожної конкурсної комісії.

До складу конкурсної комісії щодо визначення керівника Житомирського обласного краєзнавчого музею обрано Надію Юшкевич, Марію Суй від Благодійного фонду «Надія Є» та Олену Войтюк від Житомирської обласної громадської організації «Суспільно-науковий центр «Громадські ініціативи».

Членами конкурсної комісії на посаду директора фольклорного ансамблю національного обряду «Родослав» стали Надія Юшкевич, Валентина Марчук, які представляли Благодійний фонд «Надія Є», та Михайло Псюк від Житомирської обласної громадської організації «Суспільно-науковий центр «Громадські ініціативи».

Відеозапис жеребкування можна переглянути у рубриці «Пряма трансляція».

Нагадаємо, що обласна рада оголосила конкурси на керівників комунального закладу «Житомирський обласний  краєзнавчий музей» та комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав».

1aaaagrkonkdir1

1aaaagrkonkdir2

1aaaagrkonkdir3

1aaaagrkonkdir4

1aaaagrkonkdir5

1aaaagrkonkdir6

1aaaagrkonkdir7

1aaaagrkonkdir8

1aaaagrkonkdir10

1aaaagrkonkdir9

1aaaagrkonkdir11

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2