Володимир Ширма: Спектр повноважень старост у громадах має бути розширено

1 aaaastem4Про роль старости в об’єднаній територіальній громаді, його функції, проблемні питання, які виникають у роботі посадовців - про все це йшла мова під час виїзного семінару для старост та діловодів старостинських округів Ємільчинської і Барашівської об′єднаних територіальних громад 30 липня у Ємільчиному.

Захід було організовано та проведено Житомирською обласною радою спільно з Житомирським відокремленим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування.

Навчання відкрив та привітав присутніх голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

У своєму виступі Володимир Ширма відмітив деякі аспекти діяльності старост. Зокрема він зазначив, що на його особисте переконання у даної категорії посадовців повноваження надані не в повній мірі. « Це стосується впливу старости на вирішення фінансових питань. Особливо дана проблема є відчутною у великих громадах», - пояснив свою думку голова обласної ради. Він вважає, що це одне з питань у врегулюванні діяльності старост, механізм вирішення якого потрібно напрацювати та ставити перед керівництвом держави.

«Також  думаю, що найближчим часом ми будемо ініціювати створення асоціації старост області. Такого роду організація вкрай потрібна, щоб підтримувала вас, відстоювала ваші інтереси, доносити їх до керівництва області  та держави», - зазначив Володимир Ширма.

В ході семінару зі старостами громад радники Житомирського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Романович та Віталій Римар окреслили законодавчі аспекти діяльності старост та роз’яснили певні моменти з впровадження реформи освіти та охорони здоров’я в умовах децентралізації.

1 aaaaastem2

1 aaaaastem1

1 aaaaaastem7

1 aaaastem5

1 aaaaaaastem8

1 aaaaaaastem9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2