Володимир Ширма - про важливість та актуальність обласної програми енергоефективності

1aaaaennnn1Енергоефективність і енергозбереження мають бути невід’ємними складовими розвитку як кожного окремого господарства, так і держави загалом, - вважає голова обласної ради Володимир Ширма.

Адже для населення – це значна мінімалізація комунальних витрат, для країни – економія ресурсів.

Наразі в області успішно реалізується обласна програма стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки. Майже всі кошти,передбачені цією програмою у сумі 4 млн. грн вже використані, а на 17 сесії обласної ради 26 липня депутати виділили додатково 1 млн.грн на так звані «теплі кредити».  Це все говорить про те, що цей напрям користується неабияким попитом в нашій області.

З початку дії програми відшкодування з обласного бюджету лише на встановлення сонячних батарей  65 жителів області отримали кошти на загальну суму 1 млн 969 тис. грн.

Зазначимо, що майже всі котельні обласних комунальних закладів переведені на альтернативні види палива, результатом чого сотні кубів газу економиться під час кожного опалювального сезону.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2