Кращих пасічників області привітав голова обласної ради

1aaaaabdzholy6Напередодні професійного свята Дня пасічника голова обласної ради Володимир Ширма привітав бджолярів Житомирщини.

Урочистості з нагоди свята відбулись 17 серпня на базі агрофірми «Бджоловод ЛТД». Привітали пасічників також керівник апарату обласної державної адміністрації Олексій Шатило та в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації Віктор Градівський.

«Варто зазначити, що наша область є лідером в країні з виробництва меду, - сказав Володимир Ширма, - а це не багато і не мало, а 8 тисяч тон меду в рік».

Важливим є той факт, що розведення бджіл має значний експортний потенціал, адже щороку експорт меду за кордон, зокрема у країни Європи, зростає. Український мед цінується у світі як надзвичайно смачний, проте його експортують як сировину,тобто він нефасований і немаркований.

На думку Володимира Ширми, будь-які дії в житті суспільства потрібно починати зі створення певної структури, об’єднання, асоціації.

«Станом на сьогодні виграє той, хто постачає на ринки не сировину, а кінцевий продукт. Індивідуальні пасіки такий продукт виробити не зможуть. Для цього необхідні кооперації, – наголосив голова обласної ради, - Ви маєте об’єднуватись, згуртовуватись, тісніше працювати з органами влади та місцевого самоврядування».

Володимир Ширма, який і сам є пасічником, також мав змогу ознайомитись із роботою агрофірми, подивитись її виробничі можливості та продукцію бджільництва, яку тут виготовляють.

Кращі пасічники області отримали відзнаки обласної ради та обласної державної адміністрації.

1aaaaabdzholy1

1aaaaabdzholy2

1aaaaabdzholy3

1aaaaabdzholy4

1aaaaabdzholy5

1aaaaabdzholy6

1aaaaabdzholy7

1aaaaabdzholy8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2