Президія затвердила порядок денний позачергової сесії обласної ради

1aaaaaprezydia1Президія обласної ради 7 вересня узгодила порядок денний 18-ї позачергової сесії обласної ради сьомого скликання. На розгляд депутатського корпусу вноситься 30 питань.

Голова обласної ради Володимир Ширма на початку президії наголосив на важливості позачергової сесії обласної ради.

«Скликання позачергової сесії обумовлено необхідністю розглянути звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами. Кілька звернень надійшло наступного дня після попередньої сесії, термін їх розгляду – 45 днів. Інакше – буде «мовчазна згода», і автоматично Держгеонадра погодять надання спецдозволів. Тому ці звернення мають бути розглянуті депутатський корпусом і надано відповіді у визначений термін», - поінформував очільник депутатського корпусу.

Окрім звернень Держгеонадр, депутати розглянуть питання внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік та питання комунальної власності.

Також пропонується внести зміни у обласну комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, зокрема, у комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» вводяться  9 додаткових посад керівників гуртків спортивного відділення, яке запрацювало з 1 вересня цього року.

Окрім цього, у зв′язку із заявами депутатів обласної ради та розпуском фракції Радикальної партії Олега Ляшка в обласній раді пропонується ввести до складу президії депутата Ігоря Романського, як представника міжфракційної депутатської групи «Бердичівляни», що була утворена на 13-й сесії обласної ради . Вказаний проект рішення вноситься на позачергову сесію, яка відбудеться 12 вересня.

Перелік питань позачергової сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Підготовка до позачергової сесії обласної ради».

1aaaaaprezydia1

1aaaaaprezydia2

1aaaaaprezydia3

1aaaaaprezydia4

1aaaaaprezydia5

1aaaaaprezydia6

1aaaaaprezydia7

1aaaaaprezydia15

1aaaaaprezydia12

1aaaaaprezydia8

1aaaaaprezydia9

1aaaaaprezydia16

1aaaaaprezydia10

1aaaaaprezydia17

1aaaaaprezydia11

1aaaaaprezydia13

1aaaaaprezydia14

Детальніше у відео:

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2