Володимир Ширма очікує позитивної реакції Кабміну на звернення щодо ремонту доріг державного значення

1aaacec18 25Володимир Ширма впевнений, що Житомирщина в змозі освоїти виділені кошти на ремонт доріг в повному об’ємі. Про це він сказав під час спілкування з журналістами після позачергової сесії обласної ради.

 «Так , є певні проблеми з освоєнням коштів в багатьох областях. В основному через процедуру тендерів, рішення Антимонопольного комітету», - зазначив голова обласної ради та поінформував, що на сьогодні всі тендери проведені, а кошти освоюються.

«Тож у нас є сподівання, що звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу коштів на ремонт доріг загального користування матиме свій позивний результат», - підсумував очільник депутатського корпусу.

У цьому зверненні депутати звертаються до Кабінету Міністрів України з проханням спрямувати кошти при їх перерозподілі на виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на ділянках км 4+344 – км 11+000 та км 11+000 – км 19+000. На сьогодні Службою автомобільних доріг у Житомирській області, згідно з вимогами державних закупівель, визначено підрядні організації для виконання поточного середнього ремонту на зазначених відрізках дороги М-21.

На запитання журналістів щодо строків проведення чергової сесії обласної ради, Володимир Ширма зорієнтував на кінець жовтня – початок листопада. Але в разі, якщо сьогодні чи завтра надійде чергове звернення від Державної служби геології та надр України – то сесія відбудеться у 45-денний термін.

1aaaaacec18 26

1aaaaacec18 25

1aaaaaaec18 27

Брифінг голови обласної ради про підсумки сесії:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2