Рятівники Житомирщини відзначають своє професійне свято

1aaaaadenryat1У Житомирі 17 вересня керівництво області та міста вітали рятівників з професійним святом, яке відзначається щорічно саме цього дня. З цієї нагоди в Управлінні ДСНС України у Житомирській області відбулись урочисті заходи. Від Житомирської обласної ради привітав керівника служби Ігоря Нікітчука та усіх фахівців ДСНС області перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

«День рятувальника — професійне свято справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота. Але результат вашої роботи – сотні врятованих життів. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму. Переконаний, ваші знання, професійні навички, людяність та готовність завжди прийти на допомогу і надалі будуть спрямовані на достойне виконання завдань», - звернувся до рятівників Сергій Крамаренко і побажав їм міцного здоров'я, всіляких гараздів та якомога менше тривожних викликів.

Кращим рятувальникам області Сергій Крамаренко вручив Грамоти обласної ради.

Також цього дня в Житомирі вперше на території області відбудуться унікальні видовищні змагання з елементами міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge». Професійні рятувальники змагатимуться за звання кращого рятувальника частини, а учні молодших класів – виборюватимуть право називатися наймолодшим юним рятувальником.

Довідково. Працюючи під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти», рятівники області цього року забезпечили реагування на 3987 подій та ситуацій. Найчастіше виїжджали на гасіння пожеж, яких цього року сталося понад 1800, врятовано 29 потерпілих. Усього цього року від дії різних небезпечних факторів врятовано життя 143 жителів області.

1aaaaadenryat1

1aaaaadenryat2

1aaaaadenryat3

1aaaaadenryat4

1aaaaadenryat5

1aaaaadenryat6

1aaaaadenryat7

1aaaaadenryat8

1aaaaadenryat9

1aaaaadenryat10

1aaaaadenryat11

1aaaaadenryat12

1aaaaadenryat13

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2