Комунальний волейбольний клуб «Житичі» переміг у першому турі Кубку України

1aaaaabk1Комунальний волейбольний клуб «Житичі» став переможцем першого туру Кубку України з волейболу серед чоловічих команд 2018/19.

Матчі Кубку України відбувались у Житомирі з 21 по 23 вересня у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

З перемогою гравців комунального клубу привітав голова обласної ради Володимир Ширма: «Вперше в історії житомирського волейболу команда ВК «Житич» (Житомир) взяла участь в розіграші Кубку України. Старт видався вдалим. Вперше наші «Житичі» вийшли в наступний етап Кубку України. Щиро вітаю гравців, тренерів, вболівальників, меценатів з цією подією. Кожний наступний крок буде важчим. Але я бачу великий потенціал у нашої команди, вогонь в очах і бажання перемагати. Ми на вірному шляху. Впевнений, що цей волейбольний сезон стане для ВК «Житичі» успішним. Вся спортивна громада Житомирщини цього вам щиро бажає і чекає на подальші перемоги!!!»

Упродовж трьох днів гравці волейбольного клубу «Житичі» впевнено йшли до перемоги, обігравши команди «Академія-ДПтС» (Чернігів), ВК «ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) та ВК «Крижопіль» з рахунком 3:0.

Нагадаємо, що у Житомирі було презентовано комунальні волейбольні клуби - чоловіча команда ВК «Житичі» та жіноча команда ВК «Полісся» представляють комунальний заклад «Волейбольний клуб» Житомирської обласної ради.

1aaaaabk7

1aaaaabk5

1aaaaabk3

1aaaaabk4

1aaaaabk2

1aaaaabk6

1aaaaabk1

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2