В Будинку художника відкрито виставку робіт «Сучасний захисник України»

111 1111

За ініціативи заступника голови обласної ради Максима Вілівчука було започатковано обласний героїко-патріотичний, культурно-мистецький, живописно-графічний проект «Сучасний захисник України», який реалізовується за депутатські кошти.

«Україні справжня незалежність  дістається зараз важким, кривавим шляхом. Цей проект втілює історичні факти сьогодення і участь наших земляків у сучасній війні, ми віддаємо шану захисникам нашої країни. Кожна картина несе свою історію і неповторну енергетику, де зображено героїзм, силу і мужність людей», - наголосив Максим Вілівчук.

Художники презентували результати роботи  2-х виїзних пленерів, працюючи з 95-ою окремою Житомирською десантно-штурмовою бригадою та Бердичівською 26-ою окремою артилерійською бригадою.

Загалом, проект складається з трьох етапів. Робота над двома його частинами тривала близько півроку, впродовж яких житомирські художники писали портрети захисників Житомирщини та події, пов’язані з антитерористичною операцією в Україні.

За словами голови Житомирської обласної організації Національної спілки художників України Василя Кондратюка, особливо чуттєво картини сприймають діти, проносячи зображене через себе, адже це історія і їх родин також, де воюють їх батьки та дідусі.

Цикл складатиметься із живописних і графічних творів. Згодом, майстри анонсують початок роботи над 3-ім етапом проекту.

Нагадаємо, у проекті беруть участь три художника: Василь Кондратюк, Валентин Войтенко та Валерій Радецький, які для написання портретів співпрацюють з військовими бригадами Житомирщини.

Виставка триватиме близько тижня в Будинку художника, який знаходиться за адресою вул. Театральна, 8, а згодом роботи представлять у військових частинах та в м. Бердичеві.

28.09 6

28.09 1

28.09 2

28.09 5

 

 

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2