Володимир Ширма привітав агротехнічний коледж з ювілеєм

1aaaaaaaaahrokol8Агротехнічний коледж, що утворився на базі Крошенської садово-огородньої профшколи, цього року відзначає 90-ліття.

Ювілейне свято відбулося 5 жовтня за участю голови обласної ради Володимира Ширми, народних депутатів України Володимира Литвина, Борислава Розенблата.

Володимир Ширма висловив вдячність та повагу студентсько-викладацькому колективу навчального закладу за високий рівень професійної підготовки фахівців для сільськогосподарської галузі.

«Вкотре побувавши у коледжі, знову переконався у тому, яка тут здібна і талановита молодь  та професійні викладачі. Приємно відзначити, що коледж завжди попереду в науці і в навчанні, в творчості і в господарюванні», - зазначив голова обласної ради.

Володимир Ширма  передав вітання від усього депутатського корпусу Житомирщини та вручив Грамоти обласної ради та грошові премії.

Ті, хто отримують тут дипломи, є конкурентоспроможними на ринку праці. Навчальний заклад має сучасну матеріально-технічну базу: сучасні комп’ютерні класи, мультимедійне забезпечення, доступ до мережі Інтернет. Робоче місце кожного студента забезпечене на 100%.

Гості свята разом із студентами та викладачами взяли участь у церемонії відкриття меморіальної дошки, присвяченої заснуванню  Крошенської садово-огородньої профшколи у 1928 році  та відкритті стели з нагоди 90-річчя коледжу.

У коледжі студенти мають змогу  навчатись  на таких відділеннях  як «Агрономія»,  «Електрифікація та інформаційні системи», «Агроінженерія», «Економічне», «Будівництво та цивільна інженерія».  На цих пяти відділеннях готують фахівців за 11 спеціальностями.

Коледж сьогодні - один із найбільш сучасних вищих навчальних закладів України.

Заклад очолює кандидат економічних наук  Микола Тимошенко.

1aaaaaaaaahrokol1

1aaaaaaaaahrokol2

1aaaaaaaaahrokol3

1aaaaaaaaahrokol4

1aaaaaaaaahrokol5

1aaaaaaaaahrokol6

1aaaaaaaaahrokol10

1aaaaaaaaahrokol11

1aaaaaaaaahrokol12

1aaaaaaaaahrokol13

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2