Сергій Крамаренко привітав освітян Олевщини

05 10 18 4

Традиційно, у першу неділю жовтня, в Україні святкують День працівників освіти. Привітати освітян до Олевська  приїхав перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

Святковим концертом та виступами колективів зустрічам Олевськ гостей.  Керівництво району відзначило кращих вчителів грамотами, подарунками та преміями. Сергій Крамаренко побажав учителям здоров’я, мудрості, натхнення, достойної оплати праці  та вручив подяки, грамоти і цінні подарунки  кращим працівникам галузі освіти. Нагороди за багаторічну сумлінну працю, успіхи, досягнуті у вихованні молодого покоління, та з нагоди Дня працівників освіти Грамоти обласної ради і цінні подарунки отримали:

Баланчук Юлія, заступник директора з виховної роботи Варварівської загальноосвітньої школи І-ІІІ;

Глухова Світлана, заступника директора з навчально-виховної роботи Олевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Подяки обласної ради отримали Виговська Валентина, вчитель української мови та літератури Олевської гімназії; Курильчук Віктор, вчитель історії Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів; Настасюк Ольга Андріївна, керівник гуртка хореографії Олевського ЦХЕТУМ; Полосенко Ніна, вчитель англійської мови, ветеран праці.

Перший заступник,  наголосив, що саме вчителям ми довіряємо найцінніше – своїх дітей: «Від себе особисто, від обласної ради та усього депутатського корпусу щиро вітаю Вас з професійним святом. Низький уклін та велика шана за титанічну працю! Щодня ми довіряємо вам найцінніше - своїх дітей. Дякую, шановні вчителі за роботу, терпіння, турботу, і розуміння. Хай те зерно, що ви сієте в серцях дітей проросте і вони стануть гідними своєї країни. Разом ми побудуємо успішну та розумну Україну!».

05 10 18 11

05 10 18 6

05 10 18 7

05 10 18 8

05 10 18 1

05 10 18 2

05 10 18 13

05 10 18 14

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2