Володимир Ширма взяв участь у координаційній нараді, що відбулась у прокуратурі області

1aaaaakoornar8Голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич взяли участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів, що відбулась 10 жовтня у прокуратурі Житомирської області.

Під час наради правоохоронці та посадовці обговорили стан протидії злочинності, забезпечення законності та правопорядку в регіоні.

Відкриваючи нараду, прокурор області Любомир Війтович зазначив, що попри те, що завдяки вжитим заходам рівень розкриття кримінальних правопорушень є вищим, ніж середній по Україні – 43% проти 39,7 %, в області є низка проблемних питань, для вирішення яких необхідно консолідувати зусилля.

«Недостатніми є заходи щодо протидії злочинам, пов’язаних з використанням коштів на будівництво та ремонт автомобільних доріг та у земельній сфері. Неналежним є рівень розслідування кримінальних проваджень у бюджетній сфері. Для вирішення проблем в цих сферах необхідно посилити взаємодію не лише між правоохоронними органами, а й з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади», - сказав прокурор області.

На більш тісній співпраці наголосив й голова обласної ради Володимир Ширма.

«Всі ми повинні працювати на позитивний результат, який мають відчути жителі нашого регіону. Незаконне випалювання деревного вугілля та вирубка лісу, недобросовісне використання бюджетних коштів, у тому числі на капітальний ремонт доріг, протиправний видобуток бурштину та піску -  всі ці проблеми є актуальними і потребують вирішення. Для цього необхідна конструктивна взаємодія та злагоджена співпраця між органами влади та правоохоронцями. В умовах реформування жителі області чекають від нас рішучих та конкретних дій», - звернувся до правоохоронців голова обласної ради.

За результатами координаційної наради вирішено вжити низку додаткових заходів, які реально впливатимуть на подолання негативних тенденцій в регіоні.

1aaaaakoornar1

1aaaaakoornar2

1aaaaakoornar3

1aaaaakoornar4

1aaaaakoornar5

1aaaaakoornar6

1aaaaakoornar7

1aaaaakoornar8

1aaaaakoornar9

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2