Володимир Ширма у Новограді-Волинському оглянув будівництво «Прозорого офісу» та хірургічного корпусу міської лікарні

1aaaaanov1Голова обласної ради Володимир Ширма 12 жовтня відвідав м. Новоград–Волинський, де разом з міським головою Віктором Весельським оглянули будівництво центру надання соціальних послуг «Прозорий офіс» та хірургічного корпусу міської лікарні.

Посадовці обговорили графічну схему майбутньої будівлі  центру та темпи виконання відповідних робіт. На будівництво нового сучасного «прозорого офісу» кошторисом на 2018 рік за бюджетними програмами затверджено 23 млн грн, у тому числі з міського бюджету 5 млн грн. На сьогодні профінансовано майже 13, 5 млн грн, з яких 12, 3 млн грн – кошти державного бюджету.

«Прозорий офіс», в якому надаватиметься весь спектр соціальних послуг, знаходитиметься біля міської ради. На першому поверсі центру розміщуватиметься Пенсійний фонд, а на другому – департамент праці та соціального захисту населення.

Під час огляду будівництва хірургічного корпусу лікарні Володимир Ширма акцентував увагу присутніх на темпах виконання робіт, покрокових діях з реалізації проекту відповідно до календарного плану, а також на освоєнні коштів.

На реалізацію проекту цього року спрямовано понад 2,4 млн грн коштів міського бюджету та депутатських коштів і більше 3,8 млн грн –  державного бюджету. У новому хірургічному корпусі, яке розраховано на 16 реанімаційних ліжок, буде розміщено зали для проведення операцій, септичні та асептичні, реанімаційні зали, допоміжні приміщення, центральне стерилізаційне відділення тощо.

«Обидва об’єкти є соціально значущими і вкрай важливими для жителів Новоград-Волинського та навколишніх районів. І хірургічний корпус, і «прозорий офіс» значно полегшить і спростить надання необхідних послуг і у медичний, і в соціальній сферах», - зазначив голова обласної ради Володимир Ширма. 

1aaaaanov1

1aaaaanov2

1aaaaanov3

1aaaaanov4

1aaaaanov5

1aaaaanov6

1aaaaanov7

1aaaaanov8

 

1aaaaanov9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2