В обласній раді розпочали роботу профільні комісії

1aaaaacomisii1У ході підготовки до чергової 19-ї сесії обласної ради депутати 16 жовтня розпочали працювати у постійних комісіях. Цього дня відбулись засідання одразу двох профільних комісій - з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку і з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

На обох комісіях розглянуто і погоджено питання внесення змін до обласного бюджету на поточний рік.

Постійна комісія з соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку погодила внесення змін у Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в Житомирській області на 2018 рік». Зокрема, змінами передбачено збільшення фінансування програми на майже 36 млн грн і відповідно загальний обсяг програми становитиме понад 172 млн грн.

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села з-поміж іншого погодили проект рішення, яким пропонується підтримати звернення депутатів Львівської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо раціонального використання й охорони земель під полезахисними лісосмугами. У зверненні наголошується на необхідності проведення інвентаризації земель під полезахисними смугами, визначення правового статусу проінвентаризованих земель та їх користувачів, передачі таких земель у постійне користування визначеним суб’єктам господарювання для вжиття заходів з охорони, захисту та відтворення земель. Також депутати підтримали збільшення фінансування на 1 млн грн Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.

Усього обидві комісії опрацювали майже 20 питань порядку денного.

У роботі комісій взяли участь перший заступник і заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук.

Нагадаємо, що 19-а сесія обласної ради сьомого скликання запланована на 25 жовтня.

З графіком засідань постійних комісій можна ознайомитись у рубриці «Підготовка до чергової сесії».

1aaaaacomisii1

1aaaaacomisii2

1aaaaacomisii3

1aaaaacomisii4

1aaaaacomisii5

1aaaaacomisii6

1aaaaacomisii7

1aaaaacomisii8

1aaaaacomisii9

1aaaaacomisii10

1aaaaacomisii11

1aaaaacomisii12

1aaaaacomisii13

1aaaaacomisii14

Детальніше у відео:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2