У Житомирській обласній раді відбудеться навчання з теми реформування системи освіти

01aaaaaaapulsУ приміщенні Житомирської обласної ради 22 листопада відбудеться фахова майстерня для представників органів місцевого самоврядування на тему «Бачення розвитку сфери освіти у контексті формування системи влади».

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники, після презентованої теми, матимуть змогу поставити запитання модератору, подискутувати одне з одним та обмінятися враженнями.

До навчань запрошуються представники районних та обласної ради.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-66 або написавши наадресу електронної скриньку uaror.pulse@gmail.com. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. 

01aaaaaaapuls1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2