Регіональна комісія розпочне прийом від громад інвестиційних проектів та програм

01aaaaadfrr5В обласній раді 1 листопада під головуванням керівника облдержадміністрації Ігоря Гундича та за участі очільника обласної ради Володимира Ширми відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. 

 У ході засідання комісія погодила терміни проведення конкурсного відбору програм і проектів, які реалізовуватимуться у наступному 2019 році за рахунок  коштів ДФРР та місцевих бюджетів. Зокрема, пропозиції регіональна комісія прийматиме з 5 листопада до 5 грудня.

Заявниками проектів є місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Після завершення прийому пропозицій комісія обиратиме проекти і програми, які відповідатимуть критеріям відбору.

Основними умовами відбору є:

- для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт тощо) – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

-  календарний план реалізації становитиме від 1 до 3 років;

-  співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10%;

-  спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти ДФРР, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок місцевих коштів;

-  загальна  кошторисна вартість проектів будівництво має становити понад 5 млн грн, а для інших – понад 1 млн грн.

Як зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, усі місцеві ради мають до 25 грудня прийняти бюджети на 2019 рік і громади, чиї проекти будуть відібрані, повинні передбачити кошти у своїх бюджетах на співфінансування відібраного проекту чи програми.

Варто зазначити, що в цьому році в громадах Житомирської області за рахунок коштів ДФРР та місцевих бюджетів реалізується 35 інвестиційних проектів та програм. 

01aaaaadfrr5

01aaaaadfrr8

01aaaaadfrr1

01aaaaadfrr2

01aaaaadfrr3

01aaaaadfrr4

01aaaaadfrr7

01aaaaadfrr6

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2