Працівники культури Олевщини святкували професійне свято

IMG 0253

Традиційно, у листопаді, працівники культури та аматори народного мистецтва святкують професійне свято. До Олевщинизавітали перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та депутат обласної ради Олександр Ніколайчук, щоб привітати всіх причетних до сфери розвитку культури області

«Цей день був заснований з метою відзначення вагомого внеску працівників культури та аматорів народного мистецтва, тих, хто вірить у відродження української національної культури, працює над розвитком народної творчості, веде активну культурно-просвітницьку діяльність. Тож дозвольте від усього виконавчого апарату обласної ради, депутатського корпусу та від себе особисто привітати усіх працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом. Наснаги, мудрості, гарного настрою, позитиву та усіх благ. Ви працюєте тоді, коли інші відпочивають, ви підтримуєте піснею, коли важко, без вас не одружуються, не святкують дні народження, та й взагалі - жодне свято не обходиться без вас. Дякую вам за ваше велике серце та всеохоплюючу любов, оптимізм та за ті емоції, що ви даруєте!», -у вітальному слові зазначив Сергій Крамаренко.

Також перший заступник нагородив грамотою обласної ради Ігоря Ярошовця – керівника гурту «Олевчани» та подякою обласної ради Ольгу Федоренко – заступника директора по роботі з дітьми Олевської ЦБС. 

 

IMG 0253

111IMG 0253 2

111IMG 0253 3

111IMG 0253 4

111IMG 0253 5

111IMG 0253 6

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2