«Децентралізація: від формування до розвитку»: У Житомирі розпочав роботу регіональний форум

1aaaaaarrfor3Голова обласної ради Володимир Ширма разом із Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубко, головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем, міським головою  Сергієм Сухомлиним та народним депутатом України Володимиром Арешонковим 16 листопада беруть участь у Житомирському форумі регіонального розвитку «Децентралізація: від формування до розвитку».

 Захід триватиме впродовж дня, а відкрила його пленарна сесія «Реформи Non-Stop. Реалії та перспективи децентралізації в Україні: регіональний вимір», яку модерує Юрій Єхануров – громадський активіст, екс-Прем’єр-Міністр України та екс-Міністр Оборони України.

Цей Форум , на думку організаторів, а саме представників Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, стане платформою для обміну знаннями та досвідом, який, водночас, представників різних рівнів та регіонів. Учасники заходу зможуть долучитись до обговорень соціального, економічного потенціалу та можливостей розвитку, а також обміну кращими практиками місцевих та регіональних проектів у Житомирській та суміжних областях. Окрім цього, Форум сприятиме публічному діалогу щодо регіонального розвитку та реформи місцевого самоврядування.

1aaaaaarrfor1

1aaaaaarrfor2

1aaaaaarrfor5

1aaaaaarrfor6

1aaaaaarrfor4

1aaaaaarrfor7

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2