Голова обласної ради провів прийом громадян в Андрушівці

01aaaaaaagrpr1Голова обласної ради Володимир Ширма 22 листопада провів виїзний прийом громадян у м. Андрушівці.

Разом із очільником депутатського корпусу приймали жителів міста та району голова районної ради Олександр Осадчук та голова райдержадміністрації Катерина Курсон.

Одне з найболючіших питань, яке порушувалось на прийомі, - це оформлення пасовищ у Держгеокадастрі, посадовці якого змушують по кілька разів перероблювати документи на землі. Однак, як вважають місцеві жителі, землі під пасовищами вже роздані приватним агрофірмам, тому і гальмується процес оформлення.

Також громадяни зверталися за матеріальною допомогою на лікування та проведення операції. Директор місцевої школи звернувся з проханням допомогти у реконструкції будівлі навчального закладу, якій 170 років і яка є пам’яткою архітектури державного значення.

Спілкуючись з місцевими жителями та керівниками сільських рад Андрушівського району, де створено лише одна ОТГ, Володимир Ширма наголосив на важливості децентралізації та необхідності об’єднуватись у громади.

«Ви вже втратили час, і продовжуєте втрачати час, можливості, ресурси, передусім фінансові. Ті, хто раніше за всіх об’єднався, отримали колосальні можливості для свого розвитку. Якби жителі Андрушівського району не вагалися і повірили у децентралізацію, то вже змогли б вирішити проблеми, які не вирішувались роками», - звернувся до представників громад голова обласної ради.

За результатами прийому громадян окремі питання вирішувались безпосередньо на місці, по деяких - надавались відповідні доручення щодо їх вирішення, а окремі питання голова обласної ради взяв під особистий контроль.

Насамкінець виїзного прийому громадян Володимир Ширма відвідав районну лікарні, де оглянув відремонтоване інфекційне відділення, а також комунальний дитячий оздоровчий заклад «Чайка».

01aaaaaaagrpr1

01aaaaaaagrpr2

01aaaaaaagrpr3

01aaaaaaagrpr4

01aaaaaaagrpr5

01aaaaaaagrpr6

01aaaaaaagrpr7

01aaaaaaagrpr8

01aaaaaaagrpr9

01aaaaaaagrpr10

01aaaaaaagrpr11

01aaaaaaagrpr12

01aaaaaaagrpr13

01aaaaaaagrpr14

01aaaaaaagrpr15

01aaaaaaagrpr16

01aaaaaaagrpr17

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2