Володимир Ширма вітає академічну хорову капелу «Орея» з перемогою

1aaaaaor1Нещодавно Академічна хорова капела «Орея» Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера взяла участь у 50-му ювілейному Міжнародному конкурсі хорових колективів, що відбувся в іспанському місті Толоса.

 На цей найстаріший світовий конкурс були запрошені переможці та володарі Гран-прі попередніх років, серед яких й наша «Орея». У фінал конкурсу увійшли житомирський колектив та колективи Індонезії, Швеції та Латвії. За результатами конкурсу латвійці здобули Гран-прі, а наша хорова капела посіла почесне 1 місце.

Колектив неодноразово був переможцем цього та інших конкурсів, і цього разу хор вкотре підтвердив свій професіоналізм, високу виконавську майстерність та унікальність.

Творчий колектив же давно став осередком української культури житомирського краю. Хор має свою душу, її творить кожен учасник колективу.

Голова обласної ради Володимир Ширма привітав хорову капелу з перемогою та побажав, щоб й надалі пісні колективу були мелодією душі й серця :«Ваша любов до мистецтва, майстерність і талант примножують славу Житомирщини. Дякую керівнику Олександру Вацеку за те, що згуртовує колектив, окриляє й надихає кожного виконавця».

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2