Хорова капела «Орея» розказала про свої переможні здобутки

01aaaaaaorea13За підсумками Міжнародного конкурсу хорових колективів у іспанському місті Толоса художній керівник та головний диригент Академічної капели « Орея» Олександр Вацек поспілкувався з журналістами 3 грудня у прес-центрі обласної ради.

Нагадаємо, що творчий колектив на цьому конкурсі виборов перше місце.

Академічна хорова капела «Орея»  Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера – це один із кращих хорів Європи, честь і слава Житомира, візитівка українського хорового мистецтва. Колектив  - володар 9 гран-прі та більше 30 перших місць і спеціальних призів, здобутих на престижних міжнародних хорових конкурсах.

За час свого існування «Орея» напрацювала репертуар із сотень композицій. У його багатогранності - українська духовна музика, обробки українських народних пісень, класичні, романтичні, сучасні твори українських та західноєвропейських композиторів, пісні народів світу.

На думку  Олександра Вацека, кожна перемога колективу – це чергове підтвердження професійної майстерності кожного учасника, результат кропіткої роботи, щоденних багатогодинних репетицій.

А художній керівник 1-го міжнародного хорового фестивалю у м.Інчон (Південна Корея) Келлі Пак  сказав так: «Цей колектив встановлює нові світові стандарти хорового мистецтва і є найкращим послом України за всі роки».

Щороку «Орея» здійснює гастрольні турне такими країнами, як Франція, Норвегія, Німеччина, Італія, Швейцарія, Іспанія, Польща та дає багато концертів у містах України.

01aaaaaaorea1

01aaaaaaorea2

01aaaaaaorea3

01aaaaaaorea4

01aaaaaaorea5

01aaaaaaorea6

01aaaaaaorea7

01aaaaaaorea8

01aaaaaaorea9

01aaaaaaorea10

01aaaaaaorea11

01aaaaaaorea12

01aaaaaaorea13

01aaaaaaorea14

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2