Сергій Крамаренко взяв участь у засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

05 12 2018 11«Для того, щоб реформа місцевого самоврядування мала повноцінний результат – треба ухвалити зміни до Конституції України в частині децентралізації», - така думка була висловлена вчора на Круглому столі «Актуальні питання реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади», що відбувся в рамках засідання Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. На заході був присутній перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко.

Представники від регіонів  розглянули не лише  питання організаційного характеру, а також обмінялися думками щодо реалізації  та результатів реформи місцевого самоврядування і процесу децентралізації. Учасники заходу зійшлися на думці, що у доповненій редакції Конституції України мають бути прописані норми про створення обласними та районними радами виконавчих комітетів, закріплення матеріальної і фінансової основи діяльності рад, функціонування інституту префекта та про адміністративно територіальний устрій з поділом на громади, райони, регіони. У разі таких змін, після місцевих виборів, що відбудуться у 2020 році, органи місцевого самоврядування зможуть запрацювати повністю на новій нормативній основі.

Дану думку розділяє і Прем’єр-міністр України, а також представники міжнародних організацій. За результатами обговорення Правлінням Асоціації цього питання буде направлене звернення до центральних органів державної влади. Зазначимо, що Круглий стіл організований у партнерстві з Мінрегіоном та за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

05 12 2018 1

05 12 2018 2

05 12 2018 7

05 12 2018 8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2