Керівники області привітали земляків з Міжнародним днем волонтера

01aaaaavolrux1У Житомирі 5 грудня в обласному центрі вертебрології та реабілітації відзначили Міжнародний день волонтерів. Подякували волонтерам за їхні благородні справи голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

Очільник депутатського корпусу, вітаючи волонтерів, наголосив на тому, що саме волонтери на початку військових дій на сході країни одними із перших, хто допомагав Збройним Силам.

«На початку російської агресії, коли наша армія була слабкою та незабезпеченою, саме волонтери, ризикуючи власним життям, найбільше допомагали нашим військовослужбовцям. Дуже важливо те, що наші захисники дуже чекають волонтерів - людей, які вболівають за них. Дякую усім вам за те, що, об’єднавшись, виконуєте величезну і дуже важливу роботу, яку цінують бійці на Сході. Це справді благородна місія, і не кожен на таке здатен», - сказав Володимир Ширма.

Найактивніших волонтерів керівники області відзначили подяками та подарунками за їхню благородну діяльність.

Довідково. Міжнародний день волонтерів світова громадськість відзначає 5 грудня. Рішення про це свято було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році. Волонтерську діяльність в Україні було офіційно визнано Постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 року «Про затвердження Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг». У 2011 році Верховна Рада ухвалила закон «Про волонтерську діяльність». Згідно з цим законом, волонтерська діяльність є формою благодійної діяльності і ґрунтується на принципах законності, гуманності, рівності, добровільності, безоплатності та неприбутковості.

01aaaaaaaaaabol1

01aaaaaaaaaabol2

01aaaaaaaaaabol3

01aaaaaaaaaabol4

01aaaaaaaaaabol5

01aaaaaaaaaabol6

01aaaaaaaaaabol7

01aaaaaaaaaabol8

01aaaaaaaaaabol9

01aaaaaaaaaabol10

01aaaaaaaaaabol15

01aaaaaaaaaabol16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2