Володимир Ширма привітав місцевих самоврядців Ємільчинщини

01aaaaaaaaaemdms7Голова обласної ради Володимир Ширма 7 грудня привітав представників органів місцевого самоврядування Ємільчинського району з професійним святом. Цього дня у сесійній залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Розпочинаючи урочистості, голова обласної ради наголосив на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку району.

«Сьогодні усі ми розуміємо, що без дієвого і самодостатнього самоврядування в Україні неможливе будівництво успішної демократичної європейської держави. Для того, щоби досягти цієї мети має бути ініціативна та активна позиція територіальних громад, злагоджена робота органів місцевого самоврядування та виконавчої влади усіх рівнів. Саме завдяки такій тісній співпраці на Житомирщині реалізується багато проектів, які сприяють економічному зростанню та підвищенню добробуту жителів області», - сказав Володимир Ширма і побажав усім присутнім вагомих здобутків на благо громад, здоров'я, миру, взаєморозуміння та єдності в усіх добрих справах і починаннях в ім'я процвітання рідного краю та держави.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова обласної ради Володимир Ширма нагородив кращих працівників органів місцевого самоврядування району.

01aaaaaaaaaemdms1

01aaaaaaaaaemdms2

01aaaaaaaaaemdms3

01aaaaaaaaaemdms4

01aaaaaaaaaemdms5

01aaaaaaaaaemdms6

01aaaaaaaaaemdms7

01aaaaaaaaaemdms8

01aaaaaaaaaemdms9

01aaaaaaaaaemdms10

01aaaaaaaaaemdms11

01aaaaaaaaaemdms12

01aaaaaaaaaemdms13

01aaaaaaaaaemdms14

01aaaaaaaaaemdms15

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2