ВК «Житичі» виграв Кубок до Дня місцевого самоврядування

1aaaaaakubdms20У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 8 грудня відбувся ІІ  Відкритий обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд присвячений Дню місцевого самоврядування.

У турнірі взяли участь чотири команди. Три команди представляли Житомир - ВК «Житичі», ВК «Біоресурс», ВК ЖНАЕУ та одна команда з міста Рівне  - ВК «Патріот».

В результаті зустрічей Кубок здобули гравці комунального волейбольного клубу «Житичі»,  друге  місце – рівненський ВК «Патріот», третіми стали команда ЖНАЕУ.

Окрім кубку та медалей, засновник турніру  - голова обласної ради Володимир Ширма надав призовий фонд у розмірі 30 тисяч гривень, який був розподілений між усіма заявленими командами відповідно до зайнятих місць.

Як зазначив Володимир Ширма, ці змагання покликані задля однієї цілі – популяризації спорту серед молоді.

На наступний рік голова обласної ради хоче дещо розширити географію турніру та надати йому статус міжнародного.

В ході турніру серед вболівальників проводили розіграш лотереї. Були розіграні 15 лотів, серед яких -  грошові призи, футболки з символікою НОК, волейбольні м’ячі.