Депутати розпочали роботу у профільних комісіях

 11 12 18 5Депутати обласної ради 11 грудня зібралися на засіданні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, яку очолює депутат Ірина Костюшко. На комісії був  присутній  заступник голови обласної ради Максим Вілівчук. На розгляд комісії було винесено 8 основних питань.

Комісією було рекомендовано внести зміни у рішення обласної ради від 07.03.2018 № 938 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки». Також члени  комісії підтримали внесення зміни у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами, а саме у частину, де вказано, що суб'єктами управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області є: обласна рада; голова обласної ради (за дорученням ради); обласна державна адміністрація (у межах повноважень, передбачених чинним законодавством України). Також зазначено, що органом приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області є комунальне підприємство “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради. Відповідні проекти рішень розміщенні на сайті обласної ради.

Ірина Костюшко на засіданні звернула увагу на питання розвитку економічного потенціалу області. На її думку, дане питання суттєво залежить від показників трудової міграції, що кожного року зростають. Вона запропонувала погодити у програмі економічного розвитку на наступний рік просвітницькі заходи для вирішення даної проблеми: «Щороку трудова міграція зростає. Ми маємо проводити просвітницькі заходи з молоддю. Ось, наприклад, про відкриття нових підприємств або набір співробітників на існуючі, рівень заробітної плати на них, соціальні гарантії, тощо. Також варто спілкуватися з людьми, що вирішили поїхати. Знайти причину цього рішення та шляхи подолання даної проблеми саме для нашого регіону», - зазначила депутатка.

В цілому комісія проголосувала за 8 питань, що будуть винесені на розгляд сесії обласної ради вже 18 грудня. Детальніше про підсумки роботи комісії у відео:

11 12 18 1

11 12 18 2

11 12 18 3

11 12 18 6

11 12 18 5

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2