Депутати продовжують працювати у профільних комісіях

12 12 18 19

У ході підготовки до чергової сесії обласної ради 12 грудня відбулись засідання одразу двох профільних комісій: з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку і з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. У роботі комісій взяли участь заступники голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук.

Зокрема, профільна комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку розглянула питання про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Також комісія рекомендувала внести на розгляд депутатів програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг місцевого значення у Житомирській області на 2019-2021 роки. У цілому депутати висловили своє незадоволення роботою Служби автомобільних доріг у Житомирській області. Вони доручили розробити протокольне доручення, щоби запросити начальника служби для звіту про роботу за 2018 рік та перспективи роботи на 2019 рік. 

Одним із питань, що викликало значне обговорення, стало питання очищення стічних вод у м. Бердичеві. Про це на комісії інформував Віталій Вітусевич – голова цієї постійної комісії. Загалом депутати рекомендували внести на розгляд сесії 13 питань.

На засіданні комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів було розглянуто 23 питання. Депутати на комісії підтримали Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на 2019 роки. Програму розроблено з метою забезпечення обстеження, лікування, санаторно-курортного лікування та медичної реабілітації, в тому числі - стоматологічного (хірургічного, терапевтичного) зубного протезування, забезпечення ендопротезуванням, протезуванням органів серцево-судинної системи, інтраокулярними лінзами учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операцій об’єднаних сил, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та для надання внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території й районів проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил грошової допомоги як таким, що потрапили у важкі життєві обставини. Комісія також рекомендувала депутатам на черговій сесії обласної ради розглянути ряд кадрових питань.

Головне питання на обох профільних комісіях було питання бюджету на 2019 рік. Як інформував т.в.о. директор департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч, наступного року область отримає 13 субвенцій, а це більше ніж 5 млрд гривень. Для державних установ кошти для заробітної плати в новому бюджеті враховано у повному обсязі. В цілому на галузь охорони здоров’я фінансування збільшиться на 12,5 % ніж у минулому році.

Детальніше у відео:

12 12 18 1

12.12 7

12 12 18 2

12 12 18 3

12 12 18 5

12 12 18 6

12.12 1

12.12 3

12.12 4

12.12 5

12.12 19

12.12 17

12.12 18

12.12 6

 

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2